טיפולים של בוגרים ב-35 ש"ח  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עיסוי רפואי | הדרכת הורים | פסיכותרפיה | רפלקסולוגיה
  יש לכם ילד אינדיגו?

יש לכם ילד אינדיגו?

לכבוד יום האם, שהפך ליום המשפחה, בואו נכיר את ילדי האינדיגו, ילדי העידן החדש, אלה שבעצם הפכו אותנו להיות הורים. בין גלי הרוחניות הותיקה, העכשווית וזאת שמתחדשת אנו מוצאים גם את המונחים ילדי האינדיגו הקריסטל והקשת. מי הם אותם ילדים, כיצד נזהה אותם ולא נטעה בהם, מה הם בדיוק באו לשנות ומה זה מעיד עלינו אם הם שלנו? את הכינוי "ילדי האינדיגו" נצרה הפסיכולוגית ברברה טאפ בשנות השבעים לאחר שאבחנה לראשונה את הילדים הללו וקישרה את צבע האינדיגו המובהק בהילה שלהם (משהו שבין כחול לסגול), עם רטט הנשמה ורמת התודעה הגבוהים בהם הם נמצאים.

 

ידעתם שילד אינדיגו הוא בעל רגישות מיוחדת לעל-טבעי ונוטה לרוחניות, הוא במיטבו כאשר הוא לבד, בטבע או עם חיות. יש לו יכולת מדהימה ליצור קשר עם בעלי חיים וגם להרגיש אם משקרים לו – ילד אינדיגו לא יהסס לומר לכם את האמת בפנים. כמי שמגיע לעולם עם תחושת מלכות, תחושה חזקה של ערך עצמי, הוא מרגיש שהוא נמצא כאן למטרה חשובה, גם אם לא ברור לו עדיין מהי.

רוב ילדי האינדיגו סיפרו כי הם רואים אור או צבעים מסביב לאנשים אחרים (הילה??), הם נעשים מתוסכלים ממערכות נוקשות, אשר לא מצריכות מחשבה יצירתית. הם חשים חרדה וכעס כלפי חוסר צדק ונושאים עולמיים כגון זיהום אוויר, ממשלה, שחיטות ומלחמה. הם מאוד מתקשים לקבל סמכות מכל סוג שהוא בעיקר אם אינם מקבלים הסברים או אפשרות בחירה ומבטאים דרכים טובות ויצירתיות יותר לעשות דברים בבית ובבית הספר.

 

ילדי אינדיגו משתעממים במהירות ובקלות. עם הזמן ההורים והחברה יתחילו להבין שאי אפשר לחנך את האינדיגו בדרך הישנה ולא המשפחה תחוה לא מעט תהפוכות רגשיות. המפגש בין האנרגיה הישנה והאנרגיה החדשה של האינדיגו, יצר תבנית הורית חדשה שהושטתה על הדרך היחידה בה ניתן לתקשר עימם, דרך הלב. ילדי האינדגו יחנכו את הוריהם לדרך חדשה המבוססת על אהבה ולא על שליטה וכוח כפי שהם הכירו בילדותם. מה שמלמד את ההורים כנות וכבוד מהם.

 

אז אנחנו כבר מבינים שילדי האינדיגו הם אינטליגנטיים ואינטואיטיביים בצורה בלתי רגילה, יכולת הלמידה, התפיסה והחשיבה שלהם גבוהה מאוד. מכאן שעלינו לאפשר להם חופש ביטוי ויצירה.

הם לא יסתדרו בסביבה מקובעת המקטלגת הישגים לפי מספרים וציונים. ילד שגדל בבית וסביבה שלא אפשרו לו את ההכרה והחופש לו הוא זקוק, עלול לפתח חרדות, פחדים, דיכאון קשה, היפראקטיביות, אדישות ואפאתיות, התפרצויות כעס בלתי נשלטות, אלימות, הרס עצמי, התמכרויות לסמים, סיגריות ואלכוהול ואף מחלות בגוף הפיזי.

 

אז אם בבית גיליתם אינדיגו קטן שעתיד לגדול וגם לשנות את האנושות לנפלאה יותר, אפשרו לו להיות. כל ילד הוא אוצר מיוחד עבור הוריו, סוכרייה של ממש, אם תפקידו לשנות אותנו, לאפס, לאזן, בואו נאפשר לו, כנראה שיש לו סיבה ממש טובה. יום האם שמח, סליחה - יום המשפחה.


 
 
 
 
טלפון: 077-4304336/7     כתובת: רחוב הנשיא (וייצמן) 24, חדרה   www.henot.co.il
 
מבצעים רק בדף הפייסבוק שלנו  
 
לייבסיטי - בניית אתרים