טיפולים של בוגרים 35-50 ש"ח  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עיסוי רפואי | הדרכת הורים | פסיכותרפיה | רפלקסולוגיה ועוד
  למה דברים משתנים בתוך חלום

למה דברים משתנים בתוך חלום (גם אם זה ממש לא הגיוני)?

מאת: ד"ר לטם אלוש
(PhD- פסיכותרפיה הוליסטית)

קרה לכם שבאמצע החלום אנשים התחלפו? המקום התחלף? או שדברים פתאום השתנו? לרובינו המוחלט קורים דברים משונים בחלום, ולעיתים זה נראה לנו הגיוני, בעוד לעיתים אנחנו שמים לב עוד בחלום, שמשהו מוזר.

לפני כשבוע, הגיעה אליי מישהי בת 30 ואמרה לי "את חייבת לפרש לי את החלום, חלמתי שאני בבית שלי, מנקה, ופתאום קשה לי להחזיק את המגב, ואני שמה לב שאחת האצבעות שלי חסרה. אני מסתכלת על זה בחוסר אמון ואני מנסה להבין מה קרה לאצבע שלי ואיך לא שמתי לב, וזה כל מה שאני זוכרת מן החלום".

בחלום הזה אפשר לראות שאכן קרה משהו משונה, ושהחולמת שמה לב לכך. רציתי להבין מה החלום מסמל לה ולכן שאלתי: "איזה אצבע הייתה חסרה לך?". "הקמיצה". היא ענתה. ידעתי שאותה בחורה בת ,30 איננה נשואה, ולכן רציתי לבדוק האם הקמיצה שנעלמה קשורה להצעת נישואין שלא מגיעה, ולכן שאלתי "בדרך כלל על הקמיצה שמים טבעת נישואין, יכול להיות שהחלום קשור לכך שאת לא נשואה?" "יכול מאוד להיות, אני בדיוק נזכרת שאתמול חשבתי על זה, שאולי אין לי את מה שצריך בשביל להתחתן".
בחלום הזה עולה בבירור סמל לכך שאותה בחורה חושבת שאין לה את מה שצריך כדי להתחתן, ובצורה הסמלית ביותר- לא הייתה לה אצבע לענוד עליה טבעת.

החלום מבטא פחד גדול, ומעלה את הצורך לבדוק למה אותה בחורה לא מצליחה להחזיק זוגיות, לפעמים צריך רק טריגר כדי ללכת ולטפל בנושאים שמאוד מפריעים לנו בחיים. במקרה הזה, הטריגר הגיע, ועכשיו נשאר רק לעשות את הדבר הנכון.
 

 
טלפון: 077-4304336/7     כתובת: הגיבורים 67, חדרה.   www.henot.co.il
 
מבצעים רק בדף הפייסבוק שלנו  
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים