טיפולים של בוגרים 35-50 ש"ח  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עיסוי רפואי | הדרכת הורים | פסיכותרפיה | רפלקסולוגיה ועוד
  פסיכותרפיה הוליסטית
 

פסיכותרפיה הוליסטית 
פסיכותרפיה הוליסטית היא טיפול נפשי משולב מגוון רחב של כלים, כאשר הפסיכותרפיה משויכת לטיפול הנפשי והגישה ההוליסטית מתייחסת לראיה רוחבית, מעגלית אשר מתפרסת על מגוון רחב של אפשרויות טיפול. המטרה של הפסיכותרפיה ההוליסטית לאפשר למטפל להגיע כמעט לכל אדם בדרך שלו. הגישה הפסיכולוגית היא גישה מעמיקה אשר מנתחת תהליכים, גישת האימון האישי משקפת את הפן הפרקטי שעוזר, מקדם ואף מקל על מטופלים לפתוח בשיחה, והגישה ההוליסטית בעלת ראיה רחבה בשילוב מגוון רחב של כלים שונים (ייתכן כי טיפול יחל בשיחה אשר אינה מתפתחת ומתרחבת, על המטפל לזהות את יכולותיו של המטופל לשתף, לבחור באחד מיני הכלים השונים (לדוגמת נומרולוגיה / קלפים טיפוליים) ולאפשר למטופל להיפתח בדרך שהיא מעט שונה. הטיפול בפסיכותרפיה ההוליסטית הוא טיפול ייחודי אשר עוטף ופועל בגישה מעגלית. המטרה היא להגיע לכל מטופל בדרך המתאימה לו, תוך שימת דגש על חיבורים בין הגוף לנפש.

 


"אני הוא ההווה" אמר 'שרי ניסרגדטה מהארג'' והמשיך וסיכם באחד ממשפטי המפתח הכה מוכרים: "אל תפחד להכיר את עצמך" – כדי לטפל בפסיכותרפיה הוליסטית עלייך ללמוד להכיר היטב את עצמך, ואכן מדובר באחד ממסעותיו המרתקים ביותר של האדם.

 
 
המטפל בפסיכותרפיה הוליסטית יטפל בחמישה כלי יסוד: טיפול בשיחות, פירוש חלומות פסיכולוגי, פרחי באך ועוד שני קורסים נוספים לבחירה בהתאמה אישית (פסיכולוגי / הוליסטי / אנרגטי).
קורסי החובה הנלמדים: טיפול בשיחות | פירוש חלומות פסיכולוגי | פרחי באך
קורסי הרשות (בחירת 2 מתוך הבאים): הדרכת הורים | דימיון מודרך | נומרולוגיה | הילינג | הנחיית קבוצות
בנוסף המסלול כולל קורסי מבוא וסטאז'.

 


פירוט אודות קורסי החובה:

טיפול בשיחות - במסע הטיפולי המרתק, המטפל אשר מוביל את התהליך ובעצם גם מובל על ידי צרכיו האישיים של האדם היושב מולו, מקיף בצורה מובהקת קשת רחבה של רגשות. לא פעם אנו נמצאים בצומת מרכזית בחיינו בה גופינו חש במצוקה הרגשית, כשהמטרה של הפסיכותרפיסט ההוליסטי היא לשקף בצורה נאמנה את פחדיו, אמונותיו, יחסי הגומלין של המטופל בינו לבין עצמו ומשם לבחון את הקשר הישיר והרציף מול הסביבה הרחבה.


במגמת הפסיכותרפיה ההוליסטית בהנות נלמדים מגוון רחב של קורסי בסיס (יסודות הפסיכולוגיה, זרמים שונים, תפיסות ואסכולות אשר הוכיחו עצמן בקשר מטפל מטופל, שיטות מחקר פסיכולוגיות, התניות, חיזוקים, תהליכים באישיות האדם, מנגנוני הגנה, הקשבה אוטוביוגרפית / משקפת, שימת המטופל במרכז, שלב החקר בתהליך הטיפולי, שלב ההתבוננות, אמונות מקדמות / מעכבות ועוד).

פירוש חלומות פסיכולוגי – חלום הוא כלי טיפולי נהדר אשר עוזר למטפל להבין את הלכי הרוח, התפיסות ההתנהגותיות והרגשיות של המטופל באמצעות הבנת הבסיס הפיזיולוגי של השינה ושל החלומות בהקשרן הפסיכולוגי.

פרחי באך – ד"ר אדוארד באך אבחן ומיקד 38 דפוסי אישיות שונים הנשענים על דפוסים פסיכולוגיים. הטיפול בפרחי באך הינו טיפול שיחתי משולב דפוס מותאם, אשר עוזר למטפל ליצור סדר בתהליך הטיפולי. הקורס הינו תהליכי ברמה האישית, מעבר ליכולת של המטפל לאבחן, להעיר דפוסים, לשקף אותם, ובעצם להיות מטפל הוליסטי אשר פועל מתוך פן פסיכולוגי.


בנוסף קיים מגוון רחב ומקיף של קורסי בחירה, המאפשרים לגישה ההוליסטית לחדור פנימה אל בין מסדרונות הטיפול ועל פי תפיסתו של המטפל, לרבות דמיון מודרך, נומרולוגיה, הילינג, רייקי, קלפים טיפוליים, הנחיית קבוצות, הדרכת הורים ועוד.
 

משך המסלול:
לימודים תלת שנתיים כולל סמסטר קיץ- ערב או שני ערבים בשבוע (תלוי בקורסי הבחירה).

 


 שכר לימוד: 12,500 ש"ח לשנה + 300 דמי הרשמה.תעודות והסמכות: 
קבלת תעודה של פסיכותרפיה הוליסטית | תעודות מטפל בתחומי הלימוד הטיפוליים על פי בחירה.
בעלי תעודות מוכרות בחלק מהתחומים, יקבלו פטור והנחה בתשלום.
 


דרישות קבלה: 
על המועמד לעבור ראיון אישי עם מנהלת המכללה | להציג תעודות נדרשות עבור הפטורים הרלוונטיים.

 

לסיפורי בוגרי מכללת הנות, לחצו כאן.

כל הקורסים מוכרים לשנת שבתון דרך הסתדרות המורים ודרך ארגון המורים.
בסיום הלימודים מקבלים תעודה.
המכללה מוכרת באיגודים מקצועיים רלוונטיים.
ניתן לעשות ביטוח אחריות מקצועית על התעודה.

 


 
טלפון: 077-4304336/7     כתובת: הגיבורים 67, חדרה.   www.henot.co.il
 
מבצעים רק בדף הפייסבוק שלנו  
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים