טיפולים של בוגרים ב-35 ש"ח  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עיסוי רפואי | הדרכת הורים | פסיכותרפיה | רפלקסולוגיה
  טווינה

טווינה
פיזיותרפיה סינית עתיקה המתבצעת באמצעות עיסוי וטיפול מגע. המשלבת מגע דינמי ואנרגטי, הפועל ביסודיות ובמהירות על איברים ממוקדים מטרה לצורך ריפוי עמוק. הטווינה התגלתה כשיטה המרפאה מחלות באמצעות מגע בלבד, כיום היא נתפסת כאחת מהשיטות היוקרתיות והמכובדות ביותר לטיפול בעיות אורתופדיות, מחלות יתר לחץ דם, עצירות, בעיות שליטה, מחלות פנימיות שונות ועוד.

 

הטווינה כוללת שימוש בטכניקות עיסוי לרקמות רכות - שרירים (גידים), אקופרסורה - לחץ סטטי בנקודות ספציפיות על פני המרידיאנים לכיוון זרימת האנרגיה בגוף, מתיחות ורוטציות של המפרקים לאיזון הקשר במערכת השלד. הטיפול מתבצע בשכיבה או ישיבה לבחירת המטפל/מטופל. הטווינה נעשית על בגדים.
 
 
 
תכני הקורס: משמעות השם בסינית- טווי (TUI)- דחיפה , נה (NA) משיכה. זוהי הינה פיזיותרפיה סינית, שיטת טיפול עתיקת יומין אשר נמנית כאחד מעמודי התווך של הרפואה הסינית המסורתית. במרוצת השנים הטווינה תפסה לה מקום של כבוד בקרב שיטות הטיפול במגע וכיום מאוד מוערכת בתחום הטיפולי על ידי רופאים ואורתופדים ונכללת בין הטיפולים המשולבים בקופות החולים ובתי החולים בארץ ובעולם. הטווינה מטפלת במגוון רחב של בעיות אורתופדיות שונות כגון כאבי גב, פריצות דיסק, בעיות ברכיים, בעיות צוואר ועוד. בנוסף יעילה למתחים נפשיים, חרדות, פציאליס, בעיות עיכול, לחץ דם ועוד. בנוסף משמשת כטיפול מונע על ידי המרצה ושיפור זרימת דם גם אם אין כאב כלשהו או אבחון פתולוגי.
 


בקורס נלמד את טכניקות הבסיס יחד עם מניפולציות מגוונות המותאמות לפתלוגיות אורתופדיות שונות תוך כדי לימוד תיאורתי ומעשי. הקורס מתאים למטפלים המטפלים בשיטות מגע אחרות או למטפלים ללא רקע טיפולי הרוצים להתמקצע בטיפול טווינה.
טווינה היא שיטת המגע של הרפואה הסינית, כל מה שנעשה באמצעות דיקור מיושם על ידי מגע. הטווינה מטפלת לא רק בבעיות חיצוניות גופניות אורתופדיות, אלא גם במחלות פנימיות. הטיפול מתבצע בלבוש מלא – התנועות עצמן אינן תנועות עיסוי רגילות, אין צורך בשמן. התנועה בעלת חוזק המתחבר לכל השכבות של הגוף. לפעמים הבגד משמש כמגן אשר מבודד את התנועה.
הטווינה היא לרוב טיפול מניעתי, אנשים סובלים ממגוון רחב ושונה של בעיות אשר מביעות חוסר איזון. המטפל בטווינה יכול לאבחן את הבעיה ומוביל את המטופל לאיזון הנדרש.

משך לימודים:
שנת לימוד.
 

שכר לימוד:
5,900 ₪ + 250 דמי הרשמה.
כולל קורס אנטומיה פיסיולוגיה בעלות נוספת של 1,800 ₪.
 


תעודות והסמכות:
קבלת תעודה של מטפל מוסמך בטווינה.לסיפורי בוגרי מכללת הנות, לחצו כאן.

כל הקורסים מוכרים לשנת שבתון דרך הסתדרות המורים ודרך ארגון המורים.
 
 
טלפון: 077-4304336/7     כתובת: רחוב הנשיא (וייצמן) 24, חדרה   www.henot.co.il
 
מבצעים רק בדף הפייסבוק שלנו  
 
לייבסיטי - בניית אתרים