טיפולים של בוגרים 35-50 ש"ח  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עיסוי רפואי | הדרכת הורים | פסיכותרפיה | רפלקסולוגיה ועוד
  שיטת יהודית עמרה

שיטת יהודית עמרה 
שיטת יהודית עמרה היא שיטת ריפוי המאפשרת תהליך התפתחותי תודעתי שבמהותו ישנה הבחירה מחדש בחיים, על ידי גילוי האוניברסלי שבכל אדם וחיבור הנשמה לגוף. זהו המסלול ייחודי והיחיד בארץ להכשרת מטפלים בשיטת יהודית עמרה.

אודות הגישה:
השיטה מתבססת על תהליך מתמשך, אין סופי ושתנועתו ספיראלית. השיטה עוסקת בחיבור לחיים, לקיחת אחריות נכונה, והפיכת הידע השכלי והרוחני לידע חי שמאפשר לפוטנציאל שלנו לצאת לידי פעולה.
ארבעת היסודות העיקריים של השיטה הם:
חיבור הנשמה לגוף: בנשמה יש געגוע תמידי לאור ורצון לעלות למעלה, היא משתכנת בגוף מתוך הסכמה רק כשהיא נזכרת במשמעות היותה בעולם
הרבדים בחוויית החיים: כשאנו עוברים אירועים כואבים ולא נעימים, על מנת לא להרגיש אותם במלואם אנו סוגרים אותם על ידי יצירה לא מודעת של שכבות הגנה, לצורך יצירת חיבור לחיים יש לקלף את הקליפות.
שליטה חיצונית ושליטה פנימית: על מנת להתמודד בעולם נדרשת לנו תחושה של שליטה ויכולת פעולה, כל עוד לא בנינו שליטה פנימית, שהיא היכולת לקחת אחריות על חיינו, ננסה בכח להפעיל שליטה חיצונית, מהות הדבר הוא נסיון עקר לשלוט בדברים שאינם בידינו, תוך כדי התעלמות לא מודעת מאחריות על עצמנו – שהיא השליטה הנכונה.
רמות של ריפוי: כאשר מתחילים את תהליך העבודה הפנימית בשיטת יהודית עמרה מתחברים לעומקים אין סופיים, והריפוי נעשה כל פעם ממקום פנימי יותר.
 


משך המסלול:
מסלול דו שנתי.
ניתן ללמוד מסלול פסיכותרפיה הוליסטית בשילוב שיטת יהודית עמרה.מנחה:

מיכל ליבנה, מפתחת ומנחת המסלול, היא מראשוני המטפלים בארץ ובעולם בשיטה זו, היא למדה והוסמכה כמורה בכירה בשיטה על ידייהודית באופן אישי.
הומאופטית קלאסית Rc.Hom, משנת 2000
B.A בפסיכולוגיה
M.A בבריאות נפש קהילתית


לשיטת יהודית עמרה שם וסימן רשומים בישראל.
אצלנו תוכלו ללמוד את המסלול הייחודי בארץ בשיטה זו, ולקבל ידע פורץ דרך ומשנה חיים.
 
 

 
טלפון: 077-4304336/7     כתובת: הגיבורים 67, חדרה.   www.henot.co.il
 
מבצעים רק בדף הפייסבוק שלנו  
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים