טיפולים של בוגרים 35-50 ש"ח  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
עיסוי רפואי | הדרכת הורים | פסיכותרפיה | רפלקסולוגיה ועוד
  צמחי מרפא ועזרתם לחיינו

צמחי מרפא ועזרתם לחיינו

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד הפופולאריות של צמחים רפואיים רק הולכת וגדלה וכיצד התחום הזה הולך ומתפתח בצורה משמעותית מאוד. צמחים אלו יכולים לסייע לאנשים רבים ולהעניק להם איכות חיים הרבה יותר טובה, שלא לומר לסייע להם בחולי או בבעיות רפואיות רבות מהן הם סובלים. כמובן, חשוב מאוד להשתמש באותם צמחים רק לאחר סיוע מקצועי ממומחה בתחום ולא לעשות בהם שימוש ללא אבחון מקצועי ובצורה מופרזת, מה שעלול גם להזיק או להחמיר את הבעיות מהן סובל האדם. לכן, חשוב למצוא מטפל מקצועי בתחום אשר יבצע אבחון מקצועי ומקיף ויעניק לכם את כל המידע הדרוש לכם על סמך אבחון זה.

מהם צמחים רפואיים?

צמחים רפואיים יכולים להיות עצים, שיחים, פרחים, ירקות ופירות וכדומה והם משתייכים למגוון רחב של משפחות בוטניות שונות. בישראל ניתן לראות חלוקה של הצמחים הרפואיים השונים על פי צמחים מערביים וצמחים סיניים, אך יחד עם זאת, ניתן לראות שימוש גם בצמחי מרפא ממקורות אחרים, בעיקר צמחים אשר הובאו ארצה על ידי מהגרים בתקופת הקמת המדינה ולאחריה, והשימוש בהם עובר מדור לדור (מה שמוכר בשם "תרופות סבתא").
חשוב להכיר היטב את צמחי המרפא השונים לפני שעושים בהם שימוש כל שהוא, בכדי להיות בטוחים שהם אכן מתאימים לאדם ולבעיה ממנה הוא סובל, ובכדי לקבוע את המינון הנכון לשימוש.

שימוש בצמחים רפואיים כרפואה מונעת

אחד השימושים היעילים ביותר באותם צמחים רפואיים הינו בתור רפואה מונעת. שימוש יום יומי בצמחים רפואיים שונים יכול לתרום לחיזוק המערכת החיסונית של האדם, לשיפור פעולות העיכול, למניעת אלרגיות ותופעות עונתיות שונות כמו צינון והתקררות ועוד. לכן, אדם אשר חשוב לו לשמור על גוף בריא וחזק, כדאי לו לפנות אל מטפל מומחה בתחום צמחי המרפא אשר יתאים לו צמחים שונים בהם יוכל להשתמש על בסיס יום יומי ובכך לחזק את הגוף שלו בצורה הטובה ביותר. כך הוא יכול להבטיח לעצמו איכות חיים גבוהה יותר, וכמובן, עם מינימום של סיכונים או תופעות לוואי כפי שניתן למצוא בתרופות של הרפואה הקונבנציונאלית.

שימוש בצמחים רפואיים לטיפול במחלות ובעיות בריאותיות

מלבד השימוש באותם צמחים רפואיים בתור רפואה מונעת, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מחלות ובעיות בריאותיות שונות בהן ניתן לטפל בעזרת צמחי המרפא השונים. ישנם עדויות של חולים רבים אשר נרפאו ממחלות בעזרת תרופות טבעיות ואנשים אשר סבלו מבעיות בריאותיות רבות והצליחו לפתור אותן בצורה הטובה ביותר לאחר שפנו לשימוש בצמחי מרפא. כאמור, חשוב מאוד לפנות אל מטפל מקצועי בכדי להשתמש בצמחי המרפא השונים ולא לפנות אל צמחים רק בשל המלצות של חברים או מכרים. מה שמתאים לאדם אחד לאו דווקא יתאים לאדם אחר.


 
טלפון: 077-4304336/7     כתובת: הגיבורים 67, חדרה.   www.henot.co.il
 
מבצעים רק בדף הפייסבוק שלנו  
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים